Rm.2009,20. Kat, Birim C, Yuhong Plaza, No.
Ana sayfa ÜrünlerMolibden işlenmiş parçalar

Yüksek Performanslı İyon Kaynaklı Kafa Tungsten ve Molibden Özelleştirilmiş Bileşenler

Sertifika
Çin Zhengzhou Sanhui Refractory Metal Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Zhengzhou Sanhui Refractory Metal Co., Ltd. Sertifikalar
Zhengzhou Sanhui, mükemmel kalite ve sıcak hizmet ile profesyonel bir ortaktır.

—— James

Kalite güvencesi ve zamanında teslimat ile uzun vadeli işbirliğiniz için teşekkür ederiz. 2020 yılına kadar nazik desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

—— Bob

Ben sohbet şimdi

Yüksek Performanslı İyon Kaynaklı Kafa Tungsten ve Molibden Özelleştirilmiş Bileşenler

High Performance Ion Source Head Tungsten and Molybdenum Customized Components
High Performance Ion Source Head Tungsten and Molybdenum Customized Components High Performance Ion Source Head Tungsten and Molybdenum Customized Components

Büyük resim :  Yüksek Performanslı İyon Kaynaklı Kafa Tungsten ve Molibden Özelleştirilmiş Bileşenler

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Sanhui
Sertifika: ISO9001
Model numarası: Mo1
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: kontrplak durumda
Teslim süresi: 15-20 gün
Ödeme koşulları: D/A, D/P, T/T, Western Union
Yetenek temini: ayda 10000 adet
Detaylı ürün tanımı
İsim: Molibden İşlenmiş Parçalar Şekil: Son işlenmiş ve parlak yüzey, çizime göre
Servis derecesi: 1800 dereceye kadar Uygulama: Vakum fırını veya safir kristal yetiştirme fırını, Yüksek sıcaklık fırını veya cam alan
Erime noktası: 2610C Şart: tavlanmış
Vurgulamak:

Yüksek Performanslı İyon Kaynak Başlığı

,

Tungsten İyon Kaynak Başlığı

,

Molibden İyon Kaynak Başlığı

Yüksek Performanslı İyon Kaynaklı Kafa Tungsten ve Molibden Özelleştirilmiş Bileşenler

 

Uygulama:

Yarı iletken iyon implantasyonu, yeni bir malzeme yüzey modifikasyonu teknolojisidir.Yarı iletken malzemelerin dopinginde, metallerin, seramiklerin, polimerlerin vb. yüzey modifikasyonunda yaygın olarak kullanılmaktadır. Çağdaş büyük ölçekli entegre devre üretiminde gerekli bir tekniktir.

İyon implantasyonu, iyon ışınının malzemedeki atomlar veya moleküller ile bir dizi fiziksel ve kimyasal etkileşime gireceği bir malzemeye 100 kev'lik bir enerji düzenine sahip iyon ışınının enjeksiyonudur.Gelen iyonlar yavaş yavaş enerjilerini kaybeder ve sonunda malzemede durur ve malzemenin yüzeyinin bileşiminde, yapısında ve özelliklerinde bir değişikliğe neden olur, böylece malzemenin yüzey özelliklerini optimize eder veya malzemeye yeni bir mükemmel performans verir.

Yüksek Performanslı İyon Kaynaklı Kafa Tungsten ve Molibden Özelleştirilmiş Bileşenler 0

Mal varlığı:

İyon implantasyonunda kullanılan Sanhui tungsten ve molibden bileşenleri, karmaşık şekillere sahip ark odası bileşenlerinin işlenmesi için uygun olmalarını sağlamak için yüksek saflığa ve iyi mekanik özelliklere sahiptir.

Yüksek saflıkta tungsten ve molibden ark odası, yarı iletken talaş verimi için temel garantidir.Sanhui yüksek performanslı iyon kaynağı kafası tungsten ve molibden parçaları, makine bakım sıklığını büyük ölçüde azaltır ve müşterinin üretim kapasitesini sağlar, müşteriler için en iyi seçimdir.

Yüksek Performanslı İyon Kaynaklı Kafa Tungsten ve Molibden Özelleştirilmiş Bileşenler 1

Kalite kontrolünün temeli olarak tungsten, molibden, tantal ve niyobyum gibi kendi ürettiği malzemelerle ve ileri yabancı teknolojiyi birleştirerek eksiksiz bir ithal hassas işleme ekipmanı seti ile Sanhui, yüksek hassasiyetli ve yüksek tasarlayabilir, üretebilir ve işleyebilir. müşteri ihtiyaçlarına göre kaliteli ürünler.

 

Başarı Durumları:

Sanhui, refrakter malzemeleri işlemek için eksiksiz bir donanıma sahiptir ve müşterilere tungsten, molibden, tantal, niyobyum ve bunların alaşımları gibi refrakter metal malzemelerden yapılmış plakalar, levhalar, çubuklar, çubuklar ve karmaşık bileşenler sağlayabilir.Sanhui, büyük ışın, orta ışın ve yüksek enerjili iyon kaynaklarında kullanılan tungsten ve molibden ürünleri sağlayabilir;tungsten yüksek enerjili iyon kaynağı bileşenleri, tungsten veya molibden büyük ışın iyon implantasyon parçaları ve molibden orta ışın iyon kaynağı bileşenleri sağlayabilir.Ürünler Tayvan, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülke ve bölgelerdeki önde gelen üreticilere tedarik edilmiştir.

 

Yüksek Performanslı İyon Kaynaklı Kafa Tungsten ve Molibden Özelleştirilmiş Bileşenler 2Yüksek Performanslı İyon Kaynaklı Kafa Tungsten ve Molibden Özelleştirilmiş Bileşenler 3

Yüksek Performanslı İyon Kaynaklı Kafa Tungsten ve Molibden Özelleştirilmiş Bileşenler 4

İletişim bilgileri
Zhengzhou Sanhui Refractory Metal Co., Ltd.

İlgili kişi: Nikki Liu

Tel: 86-13783553056

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)